نان گلستان هم به کارت ویزیت تبدیل شده است

کارت نان در نانوایی های گلستان

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از تسنیم، علی محمد زنگنه صبح امروز در پنجمین جلسه کارگروه تنظیم بازار استان اظهار داشت: تا ۲ هفته دیگر برای نظارت بیشتر دستگاه های کارتخوان در تمامی نانوایی های استان نصب می شود. نحوه توزیع نان

وی افزود: حمل و نقل آرد نیز تا ۲ هفته آینده هوشمند می شود. نظارت با همکاری استان ها و پایگاه ۱۷ ربیع تقویت شود.

استاندار گلستان تاکید کرد: مجوز نانوایانی که مرتکب تخلفات مختلف شده اند باطل می شود و تلاش می کنیم این دور باطل را اصلاح کنیم تا مجازات ها بازدارنده شود.

وی همچنین با عذرخواهی از مردم به دلیل مشکلات و مشکلاتی که برای تهیه نان پیش آمده است، گفت: امیدواریم با صبر و شکیبایی مردم روند معیوب آرد و نان اصلاح شود و شاهد کاهش مشکلات باشیم. از مردم محترم ما.”

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان گلستان نیز در این نشست گفت: در راستای ارتقای یارانه ها، نصب کارتخوان های جدید را در نانوایی های سه شهرستان آزادشهر، علی آباد کتول و گرگان نیز آغاز کرده ایم. مثل همه نانوایی ها قرار است تا پایان ژوئن تکمیل شود. استان باید به این دستگاه ها مجهز شود.

افشار افزود: در حال حاضر هزار دستگاه کارتخوان تهیه و نصب شده است. نصب این دستگاه ها برای نانوایی ها رایگان و بدون هزینه بوده و الزامی می باشد.

مدیر کل غلات و خدمات بازرگانی استان گلستان افزود: مردم می توانند بدون محدودیت با تمامی کارت های بانکی از نانوایی ها خرید کنند.

درباره قیمت نان نیز گفت: قیمت نان افزایش نمی یابد و عرضه نان و آرد بر اساس سهمیه نانوایی ها مانند گذشته خواهد بود.

منبع:
تسنیم

امتیاز دهید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.