نتایج قرعه کشی و اعلام برندگان محصولات ایران خودرو (۱۵ خرداد)

نتایج قرعه کشی و اعلام برندگان محصولات ایران خودرو (۱۵ خرداد)

خودروسازان داخلی به دلایلی مانند سهولت دسترسی خریداران به محصولات خود و ایجاد تعادل بین عرضه و تقاضا خرید و فروش خودرو در بازار، برگزاری قرعه کشی.

پیش فروش و ثبت محصولات ایران خودرو در برنامه های فصلی و سالانه اعلام می شود و بلافاصله پس از ثبت نام، قرعه کشی انجام می شود و برندگان در سامانه فروش نام می برند. خودرواعلام خواهد شد.

اما از اردیبهشت ۱۴۰۱ روش قرعه کشی، ثبت نام و اعلام نتایج طرح های فروش ایران خودرو تغییر کرد و این در صورتی که کلیه ثبت نام و قرعه کشی در سامانه یکپارچه فروش خودرو انجام شود. متقاضیان می توانند با گزارشقیمت روز محصولات ایران خودرو، بودجه خرید خودرو را در نظر بگیرند.

تمدید مدت سپرده

با توجه به اعلام دیرهنگام برندگان و همزمانی، مهلت ثبت نام از تعطیلات خرداد ماه تمدید شد، مهلت واریز وجه تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۱۶ خرداد تمدید شد. متقاضیان باید برای تکمیل ثبت نام و واریز به وب سایت خودروساز مراجعه کنند.

اعلام نتایج قرعه کشی در سامانه

  • نتایج اولین قرعه کشی سیستم یکپارچه فروش خودرو در ۱۱ ژوئن ۱۴۰۱ اعلام شد.
  • نتایج قرعه کشی در سایت مطابق با سیستم ثبت نام خودرو.
  • در ۴۲ طرح از ۵۶ طرح تعداد متقاضیان کمتر از ظرفیت بوده و خودرو در این طرح ها بدون قرعه کشی عرضه می شود.
  • ۱۴۵۰۰۰ نفر واجد شرایط طرح جمعیت جوانان بودند.

تبادل آسان خودروهای دست دوم با صفر

فروش استفاده فوری از خودروی دست دوم و نقدی فوری راه خوبی برای تبدیل خودروی دست دوم به خودروی صفر داخلی و خارجی است. به این ترتیب متقاضی خرید خودروی صفر می تواند با فروش فوری و نقدی خودروی فرسوده، به سرعت و به راحتی وجه نقد یا پیش پرداخت لازم خودروها را در طرح های پیش فروش ایران خودرو و یا در طرح ثبت نام سایپا دریافت کند.
در بازار پر نوسان خودرو، این روش فروش خودروی دست دوم برای افرادی مناسب به نظر می رسد که می خواهند خودروی دست دوم را به صفر بفروشند، اما در عوض از فروش خودروی خود در بازار دلالی و سنتی خودداری می کنند.
در این راستا، ۴۵ نفره car روشی مطمئن و آسان برای فروش سریع خودروهای دست دوم در بازار ارائه می دهد تا افراد جویای کار خودروی کارکرده بتوانند خودروی خود را به صورت رایگان بررسی کنند و در کمترین زمان ممکن وجه نقد دریافت کنند.
فروش فوری خودروهای دست دوم به قیمت ۴۵ و با حضور فعالان معتبر بازار، خرید خودرو در طرح های پیش فروش آسان است و پس از برنده شدن نگران پرداخت نقدی به موقع خود نبود. قرعه کشی.

زمان تحویل

با توجه به تغییرات نحوه ثبت نام متقاضیان خودرو از شرکت ایران خودرو و الزام ثبت نام از طریق سامانه یکپارچه فروش خودرو، نحوه و زمان تحویل خودرو توسط خودروسازان هر سه ماه یکبار و بسته به شرایط هر طرح مشخص می شود.

تهیه و ویرایش توسط: تیم تولید محتوای خودرو ۴۵

امتیاز دهید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.