مخبر بر استفاده از فرصت های بودجه امسال برای توسعه پایگاه دانش تمرکز دارد.

مخبر بر استفاده از فرصت های بودجه امسال برای توسعه پایگاه دانش تمرکز دارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم ، صبح امروز (شنبه) به ریاست محمد محبر معاون اول رئیس جمهور پنجمین جلسه ستاد ویژه رفع موانع، تقویت و توسعه شرکت های دانش بنیان برگزار شد. /p>

حضور، با اشاره به نام از ۱۴۰۱ به عنوان “تولید; وی با تاکید بر استفاده از برخی فرصت های موجود در بودجه سال جاری برای کمک به توسعه شرکت های دانش بنیان در کشور، افزود: تاکنون توجه کافی به توسعه شرکت های دانش بنیان نشده است. شرکت های دانش بنیان در بودجه جاری هستند و انتظار داریم با بودجه ریزی سالانه دولت تعادلی در توزیع بودجه معاونت علمی و فناوری با سایر دستگاه ها و دستگاه ها ایجاد شود.

در این جلسه سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری همچنین به برنامه های معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای تقویت صندوق نوآوری و شکوفایی برای حمایت از شرکت ها اشاره کرد. کشور”. بودجه ریزی و تخصیص اعتبارات لازم برای اجرای قانون جهش تولید بر اساس دانش و با ورود و کمک به شرکت های علم بر و کسب درآمد از طریق صادرات مواد و محصولات این شرکت ها، با توسعه زنجیره ارزش، کشور از مرحله خام فروشی عبور خواهد کرد.

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در این جلسه با توجه به وضعیت بودجه و نحوه توزیع منابع مالی این معاونت، گزارشی از تصویب ضوابط اجرایی مربوط به قانون بودجه شرکت های دانش بنیان ارائه کرد. و منابع لازم برای اجرای قانون شرکت های دانش بر. جهش تولید

، تقویت و توسعه شرکت های دانش بنیان در بخش ها و وزارتخانه های مختلف در زمینه بومی سازی، پیشرانه و طرح های اکوسیستمی، اقدامات اجرایی قانون جهش تولید علم بنیان و همچنین محور اصلی دانش بنیان. قانون جهش تولید مبتنی بر آن از جمله تقویت ابزارهای مالی، توسعه زیرساخت های لازم، رفع موانع فعالیت های دانش بنیان و توسعه بازار محصولات و خدمات دانش بنیان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

انتهای پیام. /

امتیاز دهید!

3 دیدگاه دربارهٔ «مخبر بر استفاده از فرصت های بودجه امسال برای توسعه پایگاه دانش تمرکز دارد.»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.