قرعه کشی خودرو برداشت نمی شود!

قرعه کشی خودرو لغو نمی‌شود!

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، جناب آقای جعفر توخیدی، مدیرعامل شرکت مگا گفت: مسئولان وزارت صمت اعلام کردند در نهایت قرعه کشی لغو می شود، اما نه برای همه خودروها. وزارت صمت.

به گفته مدیرعامل این شرکت، اجرای سامانه یکپارچه خودرویی از زمان ثبت نام تا اعلام نتایج با ناهماهنگی همراه بوده است. در مرحله اول نتایج هم از طریق وزارت صمت و هم از طریق شرکت خودروسازی اعلام شد که تناقضاتی داشت.

اعلام نتایج قرعه کشی نیز به تعویق افتاد. حسین زاده قشمی، رئیس مرکز ارتباطات وزارت صمت گفت: دلیل تاخیر در اعلام نتایج طولانی شدن روند تایید درخواست های نهادهای مختلف است.

پس از ثبت نام و شرکت در قرعه کشی، برخی از کاربران ثبت نام شده که برای اطلاع از نتیجه قرعه کشی به سایت مراجعه کرده و پیغامی مبنی بر برنده شدن دریافت کرده اند، پس از تلاش برای واریز وجه، پیام جدیدی دریافت کردند که مشاهده کرده بودند. لیست رزروهای انتخاب شده

اما وزارت صمت اعلام کرد که پس از استقبال همه میهمانان عزیز از ارسال خودرو در سامانه یکپارچه توزیع خودرو و رضایت بیش از ۹۰ درصد مخاطبان از این روش انتقال، قرعه کشی ادامه خواهد داشت و دور بعدی توزیع در ماه جولای انجام خواهد شد. “؛ مجری طرح فروش اینترنتی خودرو نیز می گوید: سامانه جامع توزیع خودرو روندی مستمر خواهد داشت.

بیست و هفتم اردیبهشت ماه اولین دوره ثبت نام در سامانه جامع فروش جدید خودرو آغاز شد و برندگان قرعه کشی تا پنجم خرداد فرصت دارند وجه واریز کنند.

منبع:
باشگاه خبرنگاران جوان

امتیاز دهید!

1 دیدگاه دربارهٔ «قرعه کشی خودرو لغو نمی‌شود!»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.