به زودی می توانید از آیفون خود به عنوان وب کم برای مک استفاده کنید

قابلیت استفاده از آیفون به عنوان وب کم در مک بوک

یکی از هیجان انگیزترین اخباری که در WWDC 2022 رونمایی شد، توانایی تبدیل آیفون به یک وب کم مک بوک است که می تواند تماس های ویدیویی را تغییر دهد.

اپل قصد دارد به کاربران macOS امکان استفاده از دوربین آیفون خود به عنوان وب کم را ارائه دهد. یک ویژگی جدید Continuity Camera به عنوان بخشی از به‌روزرسانی آینده macOS به نام macOS Ventura معرفی می‌شود. اپل از دارندگان مک بوک انتظار دارد که آیفون خود را بالای لپ تاپ خود قرار دهند و از دوربین برای بهبود تماس های ویدیویی در FaceTime، Microsoft Teams، WebEx و موارد دیگر استفاده کنند.

دوربین تداومی دوربین عقب ساده آیفون شما را مجذوب خود می کند و آن را به یک وب کم مک بوک تبدیل می کند که می تواند در برنامه های macOS استفاده شود. “دوربین یکپارچه” حتی از حالت های مرکز صحنه و پرتره پشتیبانی می کند. بنابراین، حالت های ویدیویی زیادی برای مخاطبین مختلف کاربر وجود دارد.

اپل تایید کرده است که با Belkin کار می کند و در حال کار بر روی نگهدارنده هایی است که در اواخر امسال در دسترس خواهند بود تا به راحتی آیفون را به بالاترین رتبه بندی برساند. صفحه راه اندازی مک بوک. برای این کار نیز به سخت افزار جدیدی نیاز نخواهید داشت، زیرا گوشی های هوشمند اپل از طریق به روز رسانی نرم افزاری جدید از این ویژگی پشتیبانی می کنند. قابلیت جدید Continuity Camera اواخر امسال در اختیار کاربران اپل قرار خواهد گرفت.

امتیاز دهید!

2 دیدگاه دربارهٔ «قابلیت استفاده از آیفون به عنوان وب کم در مک بوک»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.