صفحه نمایش همیشه روشن در اپل آیفون با iOS 16 ظاهر می شود

صفحه نمایش همیشه روشن در اپل آیفون با iOS 16

ظاهراً ویژگی صفحه نمایش همیشه روشن در آیفون اپل با iOS 16 ظاهر می شود. این بدان معنی است که علاوه بر آیفون ۱۴، آیفون های قدیمی نیز آن را دریافت خواهند کرد. این ویژگی به عنوان یک ویژگی سخت افزاری در آیفون ۱۴ پرو و ​​پرو مکس استفاده می شود.

نسل جدید آیفون اپل که پاییز امسال معرفی می شود، فناوری نمایشگر را تغییر خواهد داد. گفته می شود این نمایشگر دارای حداقل نرخ تازه سازی ۱ هرتز است. برای فعال کردن این ویژگی، اپل باید به iOS 16 تغییرات خود را انجام دهد.

نمایشگر همیشه روشن iOS 16 در آیفون چگونه خواهد بود؟

منابع با حسن نیت از مارک گورمن (طبق گزارش خبرنگار بلومبرگ، گفته می شود iOS 16 دارای ویژگی به نام “Power On” است که نمایشگر همیشه روشن را در آیفون اپل ارائه می دهد. این اجازه می دهد تا iPhone برای به حداقل رساندن قفل نرخ تازه سازی صفحه برای نمایش اطلاعات مفید روی صفحه نمایش تلفن شما، مشابه آنچه در برخی از مدل های اپل واچ موجود است.

نمایشگر همیشه روشن در iOS 16 iPhone 13 Pro ; فناوری که به شما امکان می دهد از عملکرد نمایش همیشه روشن استفاده کنید. با این حال، آیفون اپل در سال گذشته تنها از ProMotion پشتیبانی می‌کرد که نرخ تازه‌سازی ۱۲۰ هرتز و همچنین راه‌های جدیدی برای اتصال به گوشی را به همراه دارد. در عین حال، طراحی رابط کاربری تغییر چندانی نخواهد داشت.

گورمن می‌گوید این تغییرات شامل به‌روزرسانی‌های پانل اعلان‌ها و چندوظیفگی در iPad، و همچنین به‌روزرسانی‌های پیام‌ها و برنامه‌های سلامت خواهد بود. صفحه قفل همچنین دارای پس زمینه ای است که از ویجت ها پشتیبانی می کند. اما برنامه agesMessages شبیه به پیام رسان ها خواهد بود و تغییرات گسترده ای در ارتباط با پیام های صوتی دریافت خواهد کرد.

امتیاز دهید!

1 دیدگاه دربارهٔ «صفحه نمایش همیشه روشن در اپل آیفون با iOS 16»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.