تحلیلگر آمریکایی: آزادی بسیار خطرناک است

تحلیلگر آمریکایی: آزادی اسلحه بسیار خطرناک است

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم ، دیوید مارکوس، تحلیلگر فاکس گفت: در پی تیراندازی مرگبار هفته گذشته در مدرسه ابتدایی راب در تگزاس که منجر به کشته شدن ۱۹ دانش آموز و دو معلم شد. در تحلیل خود از این حادثه که تیراندازی جنبه تاریک آزادی را نشان داد.

Wiggled. این فاجعه و فاجعه های دیگر چند روزی است که در کانون توجه قرار گرفته است و همه تلاش می کنند با خانواده قربانیان ابراز همدردی کنند. حتی سیاستمداران احزاب مختلف نیز سعی دارند در این غم شریک شوند. اما این روزها می گذرد و در نهایت فراموش می شود تا اینکه دوباره فاجعه دیگری رخ می دهد.

این تحلیلگر افزود:

مسئول عدم انجام هیچ گونه اقدامی برای جلوگیری از چنین حوادث مرگبار است. دروغ درست این است که متمم دوم قانون اساسی ما در مورد مالکیت اسلحه تا حدودی با تعداد زیادی از افرادی که در درگیری های مسلحانه کشته می شوند، ناسازگار است. دروغ چپ این است که ما عواقب ممنوعیت اسلحه در اروپا یا استرالیا و نادیده گرفتن این حق را می بینیم.

او معتقد است که با وجود این دروغ چیزی تغییر نخواهد کرد و جنایت ادامه خواهد داشت. ما به وضوح می بینیم که آزادی خطرناک است و زندگی در خطر را انتخاب می کنیم.

مارکوس خاطرنشان کرد که طی دو سال گذشته کشور ما به دلیل همه‌گیری کرونا از هم پاشیده شده است و برخی می‌خواستند همه چیز بسته شود تا سلامتی به خطر نیفتد. چگونه دیگران به ادامه زندگی خود وابسته بودند.آنها به کار خود ادامه دادند و می دانستند و خاطرنشان کردند که خطر فزاینده آزادی واقعی است و ما باید انتخاب کنیم که آیا علیه تاج و تخت واکسینه شویم یا سلاح بخریم، این نوعی آزادی است. p “صدها میلیون سلاح گرم در ایالات متحده هیچ ارتباطی با تیراندازی های مرگبار در ایالات متحده ندارد، آنها دروغ هستند و ما هنوز با مشکلاتی روبرو هستیم که بر زندگی و زندگی ما تأثیر می گذارد. تا مرگ. مارکوس معتقد است که صداقت و مرگ در تضاد کامل با یکدیگر هستند. ماهیت مرگ و دفن عزیزان به گونه ای است که به ما دروغ می گوید چگونه باید از تکرار چنین اتفاقاتی جلوگیری کنیم. اما متأسفانه ما همچنان اجازه می دهیم این اتفاق بیفتد و این تصمیمی است که باید بگیریم.

انتهای پیام /

امتیاز دهید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.