بایدن در انتخابات ۲۰۲۴ شرکت خواهد کرد

بایدن در انتخابات ۲۰۲۴ شرکت خواهد کرد

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، سایت کاخ سفید نوشت که کارین ژان پیر شب گذشته (۲۳ ژوئن) در پاسخ به سوالی که «آیا رئیس جمهور برای دومین بار نامزد خواهد شد؟» پاسخ داد: این سوال بارها از رئیس جمهور پرسیده شد و پاسخ او بسیار کوتاه بود. آره. او برای دومین دوره ریاست جمهوری نامزد خواهد شد.

نیویورک تایمز اخیرا گزارش داد که مقامات ارشد دموکرات، قانونگذاران و رای دهندگان در ایالات متحده نگران آمادگی جو بایدن برای دور دوم ریاست جمهوری هستند.

بر اساس این گزارش که نزدیک به حزب دموکرات است، مقامات مرتبط با این حزب نگران هستند که شکست بسیاری از برنامه‌های بایدن، سن و عدم آمادگی او برای دیدار با دونالد ترامپ در سال ۲۰۲۴ به یک “لنگر” تبدیل شود. . حزب.
نظرسنجی های اخیر نشان می دهد که محبوبیت بایدن در میان دموکرات ها به شدت کاهش یافته است. نظرسنجی آسوشیتدپرس در ماه گذشته نشان داد که محبوبیت بایدن در میان اعضای حزبش به ۷۳ درصد رسیده است که پایین‌ترین میزان در دوران ریاست‌جمهوری او و ۹ درصد کمتر از محبوبیت او در سال ۲۰۲۱ است.
در مصاحبه با نیویورک تایمز، اکثر دموکرات‌ها بایدن را توصیف کردند. به عنوان ۷۹ و ۸۲ در زمان تحلیف خود (ژانویه ۲۰۲۵)، شرایط را به عنوان رئیس جمهور دشوار توصیف کرد.
دموکرات ها در حال مبارزه با ارتباط حزب با رئیس جمهور ایالات متحده هستند که با افزایش تورم، افزایش سرسام آور قیمت بنزین، مجموعه ای از تیراندازی های دسته جمعی با پیامدهای مرگبار، حکم دیوان عالی کشور مبنی بر لغو حق سقط جنین، توقف طرح “بهتر” و حق رای. آنها نگران هستند و معتقدند که این اتفاقات و عقب‌نشینی‌ها در انتخابات میان‌دوره‌ای نوامبر برایشان گران تمام خواهد شد.

منبع:
ایرنا

امتیاز دهید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.