افزایش سرعت اینترنت در کشور

افزایش سرعت اینترنت در کشور

وب‌سایت اسپیدتست (www.speedtest.net) در آخرین آمار سرعت اینترنت جهان نشان می‌دهد که سرعت اینترنت ثابت و همراه در ایران در «اردیبهشت» افزایش یافته است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، برای سنجش رتبه و کیفیت اینترنت در کشورهای جهان از دو شاخص میانه و میانگین استفاده می شود.

“میانگین” میانگین گروه است و “میانگین” نقطه میانی آمار است. در این گزارش از هر دو شاخص «متوسط» و «متوسط» برای بررسی وضعیت اینترنت در جهان استفاده شده است. ایران در ماه گذشته رتبه ۱۴۴ اینترنت ثابت و ۷۳ اینترنت همراه را به خود اختصاص داده است.

ارتقاء ۳ مرحله ای اینترنت ثابت در ایران

رشد سرعت اینترنت در کشور/ صعود به جایگاه ۷۱ بر اساس شاخص میانگین، سرعت اینترنت ثابت با ۳ ارتقا به رتبه ۱۴۱ و سرعت اینترنت همراه با ۲ مرحله ارتقا به رتبه ۷۱ رسید.

میانگین سرعت دانلود ثابت اینترنت اکنون ۱۰٫۳۴ مگابیت در ثانیه، سرعت آپلود ۱٫۶۵ مگابیت بر ثانیه و تأخیر ۲۹ میلی ثانیه است. علاوه بر این، “میانگین” سرعت دانلود اینترنت موبایل ۲۶٫۱۰ مگابیت بر ثانیه، سرعت آپلود ۹٫۵۹ و تاخیر ۳۱ میلی ثانیه است.

میانگین سرعت اینترنت ثابت و همراه در ایران ۲ پله افزایش یافت

رشد سرعت اینترنت در کشور/ صعود به جایگاه ۷۱lazy”> سرعت “متوسط” اینترنت ایران نیز در ماه گذشته افزایش یافته و جایگاه آن در بین کشورهای جهان بهبود یافته است. اکنون جایگاه اینترنت در ایران به ۷۶ امتیاز و اینترنت همراه با ۲ ارتقای اینترنت همراه به ۱۳۹ رسیده است.

میانگین سرعت دانلود اینترنت موبایل بر اساس این شاخص ۳۸٫۰۱ مگابیت بر ثانیه، سرعت آپلود ۱۲٫۴۳ مگابیت بر ثانیه و تأخیر ۳۸ میلی ثانیه است. در اینترنت ثابت سرعت دانلود ۲۴٫۰۷ مگابیت بر ثانیه، سرعت آپلود ۱۴٫۲۶ مگابیت بر ثانیه و تاخیر ۴۱ میلی ثانیه است.

جبران تاخیر ثابت اینترنت / اجرای پروژه فیبر نوری

رشد سرعت اینترنت در کشور/ صعود به جایگاه ۷۱

 

امتیاز دهید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.