از بیست و دوم باخمن گام اول تا «سلام فرمانده» گام دوم انقلاب.

از بیست و دوم بهمن گام اول تا «سلام فرمانده» گام دوم انقلاب.

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم ، محمد جلیل الامین دانشجوی کارشناسی ارشد و فعال رسانه ای در یادداشتی به تشریح ارتباط مفهومی دو قطعه «سلام فرمانده» با ۲۲ بهمن پرداخت.

مرد ایده آل در حال حاضر در افق صلح جهانی پایدار در پایان تاریخ است. قاعده ای که تاریخ انقضای تمام حکومت های مستبد، مستکبر و حیله گر جهان را آغاز خواهد کرد.

دهه شصت اولین گام در پیام انقلاب اسلامی بود که امروز در طول تاریخ در بیان هنری دهه نود با سرود «سلام فرمانده، سلام از این نسل غیور رفت» پس از انقلاب اسلامی ادامه دارد.

این معنی از دو آهنگ دو نسل از خردگرایان و آزادیخواهان را گرد هم می آورد تا رو در رو و رو در رو با سلام فرمانده به عنوان بیانیه ای هنرمندانه در سرنگونی نیروهای غاصب زمزمه کنند.

خط امروز “سلام فرمانده” این رسم دیروز “۲۲ بهمن روز ایثار” است. ردیفی که روزی به برپایی حکومت صلح آمیز پایدار مهدوی می انجامد و نسل آن روز در این سرزمین سرود «آقا خوش آمدی به دل عزیزمان خوش آمدی» و چه خوش این روزهاست. خواهد بود. روزگاری پر از عطر عدالت و بهروزی و تو ای ایران اینترنشنال و امثال اینها را بعد از مطالعه و موفقیت کلی ترانه فرمانده سلام میتوان دید که حیله آنها با ندای این غیور شکسته شد. نسل و طرح سال های خود که به دنبال استثمار و منحرف کردن نسل کنونی با پول های کلان برای تصاحب جان و مال و منابع آنها و به آتش کشیدن غارت برندها بودند.

خط سل ای فرمانده، تحقیر و تحقیر هر پلیدی، خودخواهی، اسراف، نسل کشی، بی عدالتی و تجاوز حاکمان مست از تصرف و قیام منابع و اموال طبقه مستضعف و مستضعف و ستمدیده در همه جای جهان است. جهان.

درود فرمانده، درک عروج شعور تاریخی از ولادت ۲۲ بهمن ۱۳۵۷ و گسترش آن به آینده باشکوه و والای تاریخ در دستان ابرمرد و فرمانده پاکی و پاکی با نوای پیشواز استاد. .

نماهنگ , راهپیمایی 22 بهمن ,

انتهای پیام /

امتیاز دهید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.