اتاق حساب ها به یک بخش جدید / دادگاه برنامه ریزی کلان تبدیل شده است

اتاق حساب ها به یک بخش جدید / دادگاه برنامه ریزی کلان تبدیل شده است

حجت الاسلام محمدرضا میرتاج الدینی نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم ، با بیان اینکه اتاق محاسبات در گذشته فعالیت های مثبتی انجام داده است، گفت: چند سالی که قابل تقدیر است، گفت: دیوان محاسبات به عنوان نهاد ناظر مجلس در ماه های اخیر اقداماتی را انجام داده است که نشان از انعطاف و برنامه ریزی کلان در این نهاد دارد.

وی با تاکید بر اینکه یکی از کارهای بزرگی که در اتاق محاسبات آغاز شده بحث اعتبار بخشی درآمدها و هزینه های شرکت های دولتی است، ادامه داد: اخیراً این موضوع در اتاق محاسبات و برخی تخلفات به خوبی برطرف شده است. می تواند باعث آسیب شود کشور جلوگیری شده است. ده تبریز به مجلس گفت: رهبری جدید اتاق محاسبات گامی در جهت حسابرسی معقولتر برداشته است که نشان از تحول بزرگی در این مجموعه دارد.

مسئولان اتاق محاسبات اخیرا با ارائه گزارشی به نمایندگان در کمیسیون، آن را به کمیسیون ها ارائه کردند و اظهار داشتند: پس از بازگشت نمایندگان از حوزه های انتخابیه، مسئولان اتاق محاسبات به ویژه رئیس این نهاد ، قبل از تفویض طرح های خود برای بهبود موقعیت دادگاه با بازدید از کمیسیون، برای شفاف سازی دعوت می شوند.

انتهای پیام /

امتیاز دهید!

1 دیدگاه دربارهٔ «اتاق حساب ها به یک بخش جدید / دادگاه برنامه ریزی کلان تبدیل شده است»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.